Sayfayı Yazdır | Pencereyi Kapat

bademcik taşlarından kaynaklanabilecek koku

Nereden Yazdırıldığı: Agiz Kokusu+
Kategori: GENEL AĞIZ SAĞLIĞI soru ve cevapları
Forum Adı: Söyleyeceklerim var
Forum Tanımlaması: Bize ağız sağlığınız hakkında yaşadıklarınızı anlatın
URL: http://www.agizkokusu.org/forum/forum_posts.asp?TID=1749
Tarih: 28-Nisan-2024 Saat 23:28
Program Versiyonu: Web Wiz Forums 8.06 - http://www.webwizforums.com

Konu: bademcik taşlarından kaynaklanabilecek koku
Mesajı Yazan: nurka
Konu: bademcik taşlarından kaynaklanabilecek koku
Mesaj Tarihi: 21-Nisan-2015 Saat 16:15
merhaba arkadaşlar beni bilen bilir siteye kayıt olduğumda 20 yaşında falandım şimdi 23 yaşındayım haziranda askere gidicem. uzun zamandır yokum. artık kendi kabuğuma çekilip bu lanet ağız kokusuyla yaşamaya karar verdim bir süre.

son 1-2 ay'dır bademciğime takılan ufak parçaları keşfettim. kulak temizleme şeyiyle bademciğime ulaşıp taşları topladım. bir de ne göriyim... bu taşlar leş gibi kokuyor. yoksa liseden beri çektiğim bu ağız kokusunun sebebi bu pis kokan bademcik taşlarımıydı ??

zaten benim bademciğim girintili çıkıntılı yani taş biriktirmeye müsait.
baya bi araştırdım bu taşları temizlesek bile dipte birikenleri almak mümkün değil.

yakın zamanda kbb doktoruna gidip bademciklerime iyice bakmasını söylücem. ameliyatsa olucam artık napiyim. umarım artık sorunu bulmuş olurum.

diyeceğim şu ki sorunu bulmakta zorlanıyorsanız sizde bademciklere yönelin biraz. belki bu söylediklerimden yola çıkıp sorununu çözenler olur diye siteye girip yazmak istedim.

diceklerim bu kadar allaha emanet olun kader arkadaşlarım...

Cevaplar:
Mesajı Yazan: nurka
Mesaj Tarihi: 22-Nisan-2015 Saat 22:04
az önce bademciklerimden 5 küçük parça daha çıkardım kulak temizleme şeyiyle. şuan hohluyorum bi koku yok. artık galiba nedenini buldum gibi. dularım kabul olsun artık allahım...

Mesajı Yazan: ahmetmehmet1
Mesaj Tarihi: 25-Nisan-2015 Saat 17:21
Yine olusacak.Bademciklerini elle komple ve eline parmagına kokla kokacaktır. Çünkü siniyor aynı söyle.Bir çöp at odana ilk basta temizliyorsun . Zaman ile çöp ata ata odana o koku siniyor odaya geçmiyor .

Sayfayı Yazdır | Pencereyi Kapat