Sayfayı Yazdır | Pencereyi Kapat

Soğukta artan koku

Nereden Yazdırıldığı: Agiz Kokusu+
Kategori: AĞIZ KOKUSU Soru ve cevapları
Forum Adı: Söyleyeceklerim var
Forum Tanımlaması: ağız kokusu hakkında anlatacaklarınızı dinliyoruz
URL: http://www.agizkokusu.org/forum/forum_posts.asp?TID=2952
Tarih: 14-Ağustos-2022 Saat 23:05
Program Versiyonu: Web Wiz Forums 8.06 - http://www.webwizforums.com


Konu: Soğukta artan koku
Mesajı Yazan: Sercan
Konu: Soğukta artan koku
Mesaj Tarihi: 14-Kasım-2021 Saat 20:51
Yaz Kış geçmeyen bir ağız kokum var deviasyon ameliyatı oldum(burunda kemik egriliği vardi geniz akıntısı yaptığından şüphe ediyordum 18 yaşına bastığımda ameliyatı bu sene oldum ) agiz kokusu ile 5 senedir mücadele ediyorum belki daha çok fakat dinmeyen bir geniz akıntım olabilir mi yaz kış demeden 18 e bastık ameliyatı eylülde oldm ameliyatı yeni olduğum için geniz akintim hat safadaydi simdi ameliat olali 2 ayi geçti boğazda balgam varmis gibi hissediyorum (doktor alerjik bir burnun omur boyu gecmiyeceginden bahsediyor) balgamida atamıyorum agzim surekli tukuruk ile doluyor doktorum balgamdan kaynaklandigini soyluyor havalar sogudukca sakak bolgesinde geçmeyen baş ağrısı ×2agiz kokusu oluşuyor. Gerçekten geniz akıntısı 7/24 agiz kokusu yapabilecek potansiyele sahip midir + olarak bir süre sonra midem de yanmaya başlıyor .Cevaplar:
Mesajı Yazan: Kelime
Mesaj Tarihi: 14-Kasım-2021 Saat 21:38
Soğukta kokunun artması, havaların soğumasıyla sinüzit farenjit gibi hastalıkların şiddetlenmesi ile alâkalı olabilir. Bu kadar şiddetli bir akıntı ilk defa duydum. Bir süre sonra azalabilir veya antialerjik ilaçlarla rahatlayabilirsiniz.


Mesajı Yazan: Sercan
Mesaj Tarihi: 14-Kasım-2021 Saat 22:50
inanın bende anlamakta güçlük çekiyorum her 30dk bir burnumu rinse kit veya peçete ile temizlemek zorunda kalıyorum ben temizledikce burnum geri doluyor doktorum akintinin genetik olduğundan bahsetti birden başlayıp birden durabilecegini 5 sene önce birden basladi birden durmasını bekliyorum ve alerji tedavisine baslayacagim ama agiz kokumun sebebi bumudur bilemiyorum.Sayfayı Yazdır | Pencereyi Kapat