Ağız Kokusu

Foruma yeni gelenler;
Ağız Kokusu hakkında herşey
sayfalarına göz atınız.

Aktif Konular  Forum Üyelerini Göster  Takvim  Forumu Ara  Yardım  Kayıt Ol  Giriş
Ben iyileştim
 Ağız Kokusu | AĞIZ KOKUSU Soru ve cevapları | Ben iyileştim
Mesaj icon Konu: diş eti Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Yazar Mesaj
yardımcı11
Yeni Üye
Yeni Üye

Aktif Durum: Aktif Değil
Gönderilenler: 1
Alıntı yardımcı11 Cevaplabullet Konu: diş eti
    Gönderim Zamanı: 14-Aralık-2014 Saat 17:41
arkadaşlar diş etlerinde şişlik ve kızarlıklık kanama görülen kişilerin ağız kokusu tedavisi için şunları yapmasını öneririm.
Lacalut diş macunu eczanelerde bulabilirsiniz pembe olanı olmalı.
Misvak kullanmalısınız gerçekten diş etlerine ve ağıza iyi geliyor.
ve kekik suyuyla gargara yapmalısınız kekik ağızdaki bütün bakterileri öldürür. Allah yardımcınız olsun önce ondan yardım isteyin
IP
Misafir
Misafir
Misafir
Simge
Alıntı Misafir Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 09-Ocak-2015 Saat 14:28
mrblar simdi soyle birsey var , dis etinden kaynakli sorun demek burunla ilgili sorun demektir yani dis eti ne zman siser kizarir? agiz acik yatinca yani burundan nefes alinmadigi icin konkalar siser vucutta otomatik agzi acar

sizin oneriniz kokuyu yok etme

asil amacimiz kokunun neyden kaynaklandigini bulmaktir bence... yani siz kekikle gargara yapsaniz o gun kurtulcaksiniz tmm ama gece yine agzi acik yatcaginiz icin hergun bu devam etcektir

ama benim dedigim , burundan kaynaklandigi icin burundakini cozersek kekige bile gerek kalmicaktir, ben bu siralar doktora gidemiyorum benim sorunumda bu on iki dis etlerim biraz sis agiz acik yattigim icin... sprey kullaniyorum etki etmiyor napcam bilmiyorum konkalar sisiyor nedense
IP
Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Konuyu Yazdır Konuyu Yazdır

Forum Atla
Kapalı Foruma Yeni Konu Gönderme
Kapalı Forumdaki Konulara Cevap Yazma
Kapalı Forumda Cevapları Silme
Kapalı Forumdaki Cevapları Düzenleme
Kapalı Forumda Anket Açma
Açık Forumda Anketlerde Oy Kullanma

Buradaki yazılar, fikir, görüş ve tavsiyeler muayene ve tedavi yerine geçmez. Fikir vermek içindir.
Bu forumda yazılanlardan bir kısmı isim ve kimlik bilgileri silinerek tıbbi istatistik veya eğitim amacı ile kullanılabilir, üçüncü parti yazılarda veya internet ortamında (isimsiz olarak) yayınlanabilir.
İletişim için Tıklayınız.

Agiz kokusu hakkında herşey
Dünyada ve Türkiye'de ağız kokusuna katkılarım (Dr. Murat Aydın)

Ağız kokusu gargarası Halitosil
Dil macunu