Ağız Kokusu

Ağız kokusu herkeste hep vardır, fakat hissedilirse ve hissedildiğinde hastalıktır. Farkında değilseniz ağız kokunuz yoktur.

Foruma yeni gelenler bu kitabı indirip okuyunuz.

Aktif Konular  Forum Üyelerini Göster  Takvim  Forumu Ara  Yardım  Kayıt Ol  Giriş
Bir soru sormak istiyorum
 Ağız Kokusu | AĞIZ KOKUSU Soru ve cevapları | Bir soru sormak istiyorum
Mesaj icon Konu: sabahki koku Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Yazar Mesaj
erkannn1
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Aktif Durum: Aktif Değil
Gönderilenler: 105
Alıntı erkannn1 Cevaplabullet Konu: sabahki koku
    Gönderim Zamanı: 05-Aralık-2014 Saat 10:24
Merhaba murat hocam tüm insanlarin agir bi sekilde sabah kalkinca agizlari kokarmi dilleri pas tutarmi bunu ogrenmek istiyorum yoksa bu bize ozel bi durummu ? Ve sizde dahil tum insanlarda bu problem varmi din irk millet farketmeksizin
IP
aydinmur
Yönetici
Yönetici
Simge

Gönderilenler: 2300
Alıntı aydinmur Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 05-Aralık-2014 Saat 14:19
Sadece insanların değil bütün canlıların uykudan uyandıklarında ağızlarında hoş olmayan bir koku bulunur.

Forumun giriş sayfasında sizlerin incelemeniz için bir bilgilendirme kitapçığı koydum. Okumanızı teklif ediyorum

-M
IP
erkannn1
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Gönderilenler: 105
Alıntı erkannn1 Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 08-Aralık-2014 Saat 05:57
Peki hocam sabahleyin koku olusuyor benim dilimde beyaz pas var sabah kalkinca kokuyla beraber bu pasda daha belirgin oluyor normalmidir diger insanlardada pas olusur mu ?
IP
aydinmur
Yönetici
Yönetici
Simge

Gönderilenler: 2300
Alıntı aydinmur Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 08-Aralık-2014 Saat 07:30
Anlattığınız şey fevkalade normaldir. Başka türlüsü olmaz. herkeste az veya çok bu anlattğınız şeyler meydana gelir.

Forumun girişindek bilgilendirme kitapçığını bilgisayarınıza yükleyip göz gezdirmenizde fayda olabilir
-M
IP
beypazarisoda
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Gönderilenler: 2
Alıntı beypazarisoda Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 13-Haziran-2022 Saat 14:37
Merhaba arkadaşlar, ben ağız kokusuna takıntılı biri olmama rağmen açlık zamanlarımda nefes kokusu sorunu yaşamıyorum. Sağlık için aralıklı oruç diyetini uyguluyorum fakat açlık zamanlarında diş/dil fırçalamanın bu diyete herhangi bir olumsuz etkisi var mıdır ? Benimle aynı durumda olup bunu araştıran arkadaşlar düşünceleriniz nelerdir ? Ayrıca hocamız bize kahvaltı etmeden önce diş fırçalamanın gereksiz olduğunu söylemiş. Ben ilk öğünümü uyandıktan 5 saat sonra yiyorum. Eğer uyanır uyanmaz dişimi ve dilimi fırçalarsam bu açlık süresi zarfında koku problemi yaşamıyorum, ama fırçalamazsam yaşıyorum, bu psikolojik midir ? Birde dişimi yatmadan öncemi fırçalamalıyım yoksa o günkü son öğünümü yedikten sonra mı ? İkincisinin herhangi bir dezavantajı yok ise ben onu yapmayı tercih edeceğim çünkü yatmadan 4 saat önce su hariç herhangi bir besin almayı bırakırım.
IP
Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Konuyu Yazdır Konuyu Yazdır

Forum Atla
Kapalı Foruma Yeni Konu Gönderme
Kapalı Forumdaki Konulara Cevap Yazma
Kapalı Forumda Cevapları Silme
Kapalı Forumdaki Cevapları Düzenleme
Kapalı Forumda Anket Açma
Açık Forumda Anketlerde Oy Kullanma

Buradaki yazılar, fikir, görüş ve tavsiyeler muayene ve tedavi yerine geçmez. Fikir vermek içindir.
Bu forumda yazılanlardan bir kısmı isim ve kimlik bilgileri silinerek tıbbi veya eğitim amacı ile kullanılabilir, üçüncü parti yazılarda veya internet ortamında (isimsiz olarak) yayınlanabilir.
İletişim için Tıklayınız.

Agiz kokusu sebepleri hakkında
Ağız kokusu tedavisi hakkında

Ağız kokusu gargarası Halitosil
Dil macunu