Sayfayı Yazdır | Pencereyi Kapat

Boğazdan gelen nefes kokusu

Nereden Yazdırıldığı: Agiz Kokusu+
Kategori: AĞIZ KOKUSU Soru ve cevapları
Forum Adı: Bir soru sormak istiyorum
Forum Tanımlaması: Merak ettiğiniz bir konuyu burada sorunuz
URL: http://www.agizkokusu.org/forum/forum_posts.asp?TID=2939
Tarih: 28-Mart-2024 Saat 17:32
Program Versiyonu: Web Wiz Forums 8.06 - http://www.webwizforums.com

Konu: Boğazdan gelen nefes kokusu
Mesajı Yazan: Melike
Konu: Boğazdan gelen nefes kokusu
Mesaj Tarihi: 22-Eylül-2021 Saat 23:58
Aylardır halitosiz yaşıyorum yalnızca 1 hafta önce antibiyotik kullandığım zamanda koku geçmişti antibiyotik bitti koku eskiye nazaran daha iyi gibi ama hala koku var (Biteral antibiyotiğin adı) ve kokunun boğazımdan geldiğine %90 eminim örneğin su içerken iğrenç bir tat ve koku geliyor ama yutkunurken yok daha sonra çok güldüğüm zaman boğazım hareket ettiğinde ara sıra koku geliyor her güldüğümde değil ağzım çok kapalı kalırsa(konuşmazsam) koku artıyor burnumdan nefes alıp ağzım kapalı bir şekilde dilimi katlayıp boğazımdan nefes verdiğimde de koku duyuyorum(evet o hareket nasıl oluyor diyiceksiniz ama oluyor işte 😂😂) sizce koku sebebi nedir? Koku ya dil kökünden yada boğazdan geliyor gözüken kısımda olmadığına eminim tahminim ya bademcik ya dil kökü baya gerisinde çünkü gözükmeyen bi yerde yada boğazımda bişey var

Cevaplar:
Mesajı Yazan: Diloy
Mesaj Tarihi: 23-Eylül-2021 Saat 12:05
Dil kökü yutak o kısımlara bi bakteri yerleşiyor benim de aynıydı ağzım kapalı konuşmadığımda uzun süre aşırı kokardı öksürsem fena koku yayılırdı. O bakteri vücudunda bi yerde yerleşmiş neredeyse kaynağı onu bulman lazım. Ben septum deviasyonu konka sinüzit ve bademcik ameliyatı oldum geçti. Sinüs tomografisi çektir burnuna baktır.

Mesajı Yazan: Melike
Mesaj Tarihi: 23-Eylül-2021 Saat 12:59
Sinüs tomografisinde sinüzite mi bakılıyor bir de devlet hastanesinde yapıyorlar mı

-------------
Mlk

Mesajı Yazan: Diloy
Mesaj Tarihi: 23-Eylül-2021 Saat 13:54
Yaparlar. Sinüzit ağrılarım ve burun tıkanıklığım var de septum deviasyonu varsa ameliyat olmak istiyorum de.

Sayfayı Yazdır | Pencereyi Kapat