Ağız Kokusu

Foruma yeni gelenler;
Ağız Kokusu hakkında herşey
sayfalarına göz atınız.

Aktif Konular  Forum Üyelerini Göster  Takvim  Forumu Ara  Yardım  Kayıt Ol  Giriş
Bir soru sormak istiyorum
 Ağız Kokusu | AĞIZ KOKUSU Soru ve cevapları | Bir soru sormak istiyorum
Mesaj icon Konu: Ne zaman ve nasıl başladık/ Şimdi neredeyiz? Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Yazar Mesaj
tarafliobjektif
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Aktif Durum: Aktif Değil
Gönderilenler: 2
Alıntı tarafliobjektif Cevaplabullet Konu: Ne zaman ve nasıl başladık/ Şimdi neredeyiz?
    Gönderim Zamanı: 12-Ocak-2015 Saat 14:18
Hepinize sağlıklı, mutlu, huzurlu bir gün dileyerek başlamak istiyorum arkadaşlar.
Öncelikle, bizlerden hiçbir konuda yardımını esirgemeyen Murat Hoca'mıza ve bu forumu paylaşan eski/ yeni tüm üyelere sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum.
Biliyorum ki her birimiz ayrı ayrı, kendi hayatlarımızda, farklı şekillerde, şehirlerde, zamanlarda... fakat aynı duyguları paylaşarak birçok şey yaşadık/ yaşamaya devam ediyoruz. Bu forumda paylaşmaya değer gördüğünüz fakat şifa bulamadığınız, zaman zaman umudunuzu hiç eden her tür tedaviyi ''belki bir başkasının umudu olur'' düşüncesiyle en ince ayrıntısına değin paylaşma nezaketinde bulunduğunuz için her birinize tekrar teşekkür ederim. Bu yazı, yalnızca bir ''teşekkür yazısı'' değil elbette. Başlığından da anlaşılabileceği üzere -daha önce bahsi geçti mi, uzun uzun konuşuldu mu, bilmiyorum- bu sorunla ne zaman ve nasıl karşılaştık, neler yaptık, ne kadar yol aldık, bunları öğrenmek ve herkesin hastalık geçmişini bir arada toplamak istedim. Dileyen dilediğince sorunlarını, iç dünyasını, hayatında olup bitenleri paylaşmakta özgür olsun istedim. Aramızdan birileri bir nebze olsun hayata daha pozitif bakabiliyorsa karanlıkta kalmış herkese ışık olsun istiyorum. Hepinizin tertemiz yüreklerinden geçen ve aslında her daim söylemek istediğiniz şey budur bence: Her şeye rağmen hayat, yaşanmaya değer.
Sağlıcakla kalın, sağlıklı kalın. Her şeyden önce mutlu ve umutlu kalın...
IP
erkannn1
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Gönderilenler: 105
Alıntı erkannn1 Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 12-Ocak-2015 Saat 19:36
Boyle yasamaktansa olmeyi yeglerim ha toprak altinda ha ustunde farkimiz yok sirf bu yuzden bi insan en yakin arkadaslarina ailesindeki fertlere konusmaktan cekinirmi utanirmi sirf onlari rahatsiz etmeym diye uzak kalmamkmi bn bitik durumdayim ilerleme de yok herseyin basi bu lanet olasi dil pasi bu giderse kokuda gider
IP
Mağdur42
Üye
Üye

Gönderilenler: 42
Alıntı Mağdur42 Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 14-Ocak-2015 Saat 17:51
Ben uzun zamandır takip ediyorum bu siteyi. Nidazolu de buradan duydum tam 3 paket kullandım başlarda çok etkisi oldu sonradan azaldı. Bugun 1 daha almaya gittim devlet 2015den itibaren reçeteli yapmış ilacı. Ne olur yardım edin. Kurtulmak istiyorum bu illetten. Ne gerekiyorsa yaparım. Allah rızası için çok kötüyüm. Benim sıkıntım belli mide veya bağırsak bakterisi. Dilde beyaz ve sarı renk.
IP
Gemi
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Gönderilenler: 35
Alıntı Gemi Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 14-Ocak-2015 Saat 20:40
Orjinalini yazan: Mağdur42

Ben uzun zamandır takip ediyorum bu siteyi. Nidazolu de buradan duydum tam 3 paket kullandım başlarda çok etkisi oldu sonradan azaldı. Bugun 1 daha almaya gittim devlet 2015den itibaren reçeteli yapmış ilacı. Ne olur yardım edin. Kurtulmak istiyorum bu illetten. Ne gerekiyorsa yaparım. Allah rızası için çok kötüyüm. Benim sıkıntım belli mide veya bağırsak bakterisi. Dilde beyaz ve sarı renk.

Benim de dilimin arkası beyaz, ve nidazol kullanmaktan başka bir çare bulamadım. Sen emin misin bunun mide veya bagırsak olduguna ?
Ama bende sadece tükürük kokusu var. Yani dilimin arkasındaki o koku üreten tabakanın sebebini bulsam her şey düzelecek ama nerde...
Forumda sirke içmeyi deneyenler var, ama ben onu yapamadım cunku dişlerim de hassas.
IP
Mağdur42
Üye
Üye

Alıntı Mağdur42 Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 15-Ocak-2015 Saat 20:49
tükürük kokusu yok bende. buradan okuduklarımla çıkardım mide ve bağırsak olduğunu mideden olan bi süreliğine oluyor yemek yedikten sonra. bağırsaktan olan hiç geçmiyor. bugun kudret narı propolis aldım günde 3 defa kullanacakmışız. bakalım onu deniyeceğim bide. dil fırçalamayı yapıyorum faydası oluyor ama 1 saat anca. ağzımdan karanfil eksik olmuyor zaten. Allah yardımcımız olsun. murat hocanın yanına gitmek istiyorum bende imkan olursa. oksijenli suyu deniyecem yarın.
IP
Mağdur42
Üye
Üye

Alıntı Mağdur42 Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 15-Ocak-2015 Saat 20:53
bugun o ilacı attıktan sonra en az 5 kere idrara çıktım. faydası oluyordur inşallah. işe yararsa yazarım. ama bir arkadaş forumda yazmış 3 hafta sürdü geri geldi koku diye. herkeste aynı etkiyi yaratması gerekmio. özellikle şunu da söylemek istiyorum burada forumda olan bazıları çözüm bulduktan sonra bizimle paylaşmıyor olabilirler mutlululktan siteye tekrar girmemişlerdir bile. hiçbir hastalığın çözümü yok diye bişe yoktur. Allah hastalığı yarattıysa şifasını da yaratmıştır. ümitsiz olmayalım. çözeceğiz inşallah.
IP
bymax
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Gönderilenler: 13
Alıntı bymax Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 16-Ocak-2015 Saat 16:07
Orjinalini yazan: Mağdur42

Sanirim ikimizin sıksntisi aynı.Kokuyu ben deyil karşımdaki hissediyor.Hiçbir sağlık problemim yok ama genede nefesim kokuyor.Nizadol kesiyor geçici olarak
. Sen yinede fazla kullanma biliyorsun antibiyotik sağlığa zararli xucudun direncini çökertebilirsin özel durumlarda kullanabilirsin ama devamlı kullanma.Arkadaşlardan biri freshies doğal tablet kullanıyorum kesiyor diye yazmıştı tabi geçiçi olarak tansaştan aldım onu kullanıcam bakalım.ALLAH HEPİMİZE ŞİFA VERSİN KARDEŞİM.Mide ve bağırsakları baktırmak lazım
IP
Mağdur42
Üye
Üye

Alıntı Mağdur42 Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 28-Ocak-2015 Saat 21:38
inan antibiyotiğin zararı falan umrumda değil. reçeteli olmasa bidaha alırım. hatta yarın dahiliyeye gidip yazdırmayı düşünüyorum. kardeşim kudret narı propolis kullandım 2 hafta etkisi sürdü sonra yne aynı. ne yapacam bilmiyorum şu anda. Allaha dua edecez. kardeşim bir gelişme falan olursa haber et bizleri.
IP
bymax
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Gönderilenler: 13
Alıntı bymax Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 29-Ocak-2015 Saat 21:11
kudret narı ve propolisi ne kadar süre kullandın.Etkisi 2 hafta sürdü diyorsun belki bakterileri yok etmeye başladı ama sen kullanımı kestiğin için bakteriler tekrar üremeye başladı ve koku geri gelmiş olabilir.Ben 40 gün sıvı propolis sivi ve alkolsüz olanı kullandım 1 haftadan beride zeytinyağlı kudret narı kullanıyorum en az 40 günde onu kullanacağım bakalım nasıl bir sonuç çıkacak.Birde limon suyu ile sarımsak kürünü araştır istersen.Sağlığa zararıda yok ben sıraya koydum artık bakalım.
IP
Mağdur42
Üye
Üye

Alıntı Mağdur42 Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 02-Şubat-2015 Saat 14:27
yok bırakmadım devam ediyorum hap atmayı sıklaştırdım günde 4-5 atıyorum azalıyor. ama ilk 2 haftadaki gibi değil. yazdıklarının faydası olursa paylaş lütfen
IP
Poyrazkarayel
Yeni Üye
Yeni Üye

Gönderilenler: 2
Alıntı Poyrazkarayel Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 13-Nisan-2016 Saat 18:15
Çare intihar beyler ben ciddi ciddi düşünüyorum
Lütfen yardım edin
IP
mmkk
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Gönderilenler: 146
Alıntı mmkk Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 13-Nisan-2016 Saat 23:37
Poyraz karayel kardesim nickini gorunce gulesim gelio poyraz hastasiyim zaten intihar felan diincede olmaz kardesim vende dusunuorum ama olmazzzzzz okadar ileriye donuk hayal plan sen bu kadar ucuz bi insanmisin ben tmm kendimde cok zor anlardan geciom ama icimden diomki sen ezik bi insan deilsin ya sen bu kadar basit bi insan deilsin ....yoksa bizde gunesin hergun dogup bafmasindan nefret edioruz;-)
IP
Cekince
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Gönderilenler: 33
Alıntı Cekince Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 14-Nisan-2016 Saat 13:38
Arkadaşlar forumu sürekli takip ediyorum sanki hic yol alamıyoruz herkes birşey yazıyor insanin daha çok kafası karışıyor Murat hocaya gidip muayene olan var mı tecrübelerini aktarsa
Bıktım
IP
aydinmur
Yönetici
Yönetici
Simge

Gönderilenler: 2378
Alıntı aydinmur Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 14-Nisan-2016 Saat 17:26
Ben ağız kokusu tedavisi yapmıyorum
-M
IP
marln
Üye
Üye
Simge

Gönderilenler: 56
Alıntı marln Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 15-Nisan-2016 Saat 08:03
benim hem agız hem nefes kokusu problemim ver.ikisinin sebebini de bu form da buldum.be formu gormesem nefes kokusu tek ceken benim sanırdım oysa boyle bi hastalık varmış.murat hocama binlerce tesekur ederim bu formu actıgı için çunku doktorlardan ogrenemicegim şeyleri onun ve sizlerin sayasinde ogrendim.umarım hepimiz iyleşiriz.kokunun nedenini merak ediyorsanız sebebi şu.agız kokusu =dilimi ben hep damagıma yapıstırırdım oysa dilin aşada olması lazımmış.ben oyle yaptım dilimin beyazlıgı baya gecti.eskiden agzımda kotu koku hissederdim o da gecti.ilk defa dilimi boyle temiz oldugunu gordum temizlerkende boyle temiz olmuyordu.sonra dilimi inceledim dilin son kısımında 4 tane iltihap baloncugu gordum.belki sorun budur bilmiyorum ama sonuca cok yakınım.nefes kokumun sebebi=kabızlık.saglık ocagına gittim ilac aldım.her gun tuvalete cıkmaya calışacam bakalım ne olacak
IP
mehmet27
Üye
Üye

Gönderilenler: 79
Alıntı mehmet27 Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 16-Nisan-2016 Saat 14:21
arkadaşlar sizin nefes kokunuzuna insanlar ne tepki veriyor acaba öğrene bilirmiyim;bende daha hiç burnunu kapatanla karşılaşmadım tek verdikleri tepki burunlarından derin nefes alıp veriyorlar bendeki nasıl bir kokudur çözemedim
IP
Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Konuyu Yazdır Konuyu Yazdır

Forum Atla
Kapalı Foruma Yeni Konu Gönderme
Kapalı Forumdaki Konulara Cevap Yazma
Kapalı Forumda Cevapları Silme
Kapalı Forumdaki Cevapları Düzenleme
Kapalı Forumda Anket Açma
Açık Forumda Anketlerde Oy Kullanma

Buradaki yazılar, fikir, görüş ve tavsiyeler muayene ve tedavi yerine geçmez. Fikir vermek içindir.
Bu forumda yazılanlardan bir kısmı isim ve kimlik bilgileri silinerek tıbbi istatistik veya eğitim amacı ile kullanılabilir, üçüncü parti yazılarda veya internet ortamında (isimsiz olarak) yayınlanabilir.
İletişim için Tıklayınız.

Agiz kokusu hakkında herşey
Dünyada ve Türkiye'de ağız kokusuna katkılarım (Dr. Murat Aydın)

Ağız kokusu gargarası Halitosil
Dil macunu