Ağız Kokusu

Foruma yeni gelenler;
Ağız Kokusu hakkında herşey
sayfalarına göz atınız.

Aktif Konular  Forum Üyelerini Göster  Takvim  Forumu Ara  Yardım  Kayıt Ol  Giriş
Bir soru sormak istiyorum
 Ağız Kokusu | AĞIZ KOKUSU Soru ve cevapları | Bir soru sormak istiyorum
Mesaj icon Konu: vazomotor rinit Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Yazar Mesaj
umutsuz
Yeni Üye
Yeni Üye

Aktif Durum: Aktif Değil
Gönderilenler: 18
Alıntı umutsuz Cevaplabullet Konu: vazomotor rinit
    Gönderim Zamanı: 19-Ağustos-2015 Saat 19:43
diş tedavileri,burun ameliyatı,bilgisayarlı sinüs tomografisi,sayısını hatırlayamayacak kadar kullandığım alerji ilaçları,alerji testleri ve gelinen son nokta...
sorunun geniz akıntısından kaynaklandığını,buna da alerjinin neden olduğunu biliyordum.yapılan alerji testlerinde herhangi bir şeye alerjim olmadığı sonucu çıkıyordu,ayrıca kullandığım alerji ilaçları geniz akıntısını geçirmiyordu.vazomotor rinit teşhisi konuldu.tipik alerji belirtileri olan genetik bir hastalıkmış...malesef kalıcı bir tedavisi yokmuş.
IP
effect
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Gönderilenler: 299
Alıntı effect Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 19-Ağustos-2015 Saat 23:49
her hastalığın tedavisi vardır dua etki bir teşhis konulabilmiş.
IP
kimki
Yeni Üye
Yeni Üye

Gönderilenler: 23
Alıntı kimki Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 20-Ağustos-2015 Saat 03:48
Oh be,nihayet iyi bir haber okuyabildim burada..Genetik olmasi üzücü AMA artik elinde bir cevap var.Kafa karisikligina, umutsuzca doktor doktor gezmek, bu lanet konuyu acmak, utanmak, doktorun gözlerindeki bilgisizlik/ilgisizlik/isteksizlik/kücümseme isaretlerine maruz kalmak yok, yine bosu bosuna birisine böylesi zor bir konuyu actim, ama dinlemedi bile hissi yok:) Bu müthis bir sey, yerinde olsam, en azindan nedeni ögrenebildigim icin sevincten havalara icardim galiba..Niye önceki beceriksiz/ilgisiz "hekimler" bunca vaktini almislar, buna üzüldüm sadece. Giden hayatimiz, her gün, her saat. Bence hepsine tek tek bir mail at ve cözümu gözlerine sok.
Akinti konusu icin aklima Mukoviszidoz hastalarina verilen ilaclar grldi, maddedi acetylcystein gibi bir seydi. O da mi fayda etmez ki? Axrica günde3 litre su/bitki caylari ve bir de mesela bir beslenm uzmanina gitmeni tavsiye ederim..Mesela bendeki geniz akintisi ve sislik belirli gidalari biraktigimda azaldi. Mesela Gluten, Süt ürünleri, Seker ve asiri protein.Tabi proteinsiz de olmuyor,ama bitkisel protrone yogunlassan? Bence mutlaka, hafif dahi olsa bir düzelme olabilir. Tek tek denersen, neyin iyi gelip gelmedigini anlayabilurrson..Bir de tabi günde 2-3 defa buurnundan tuzlu su cek. Genetik, evet, ama yerinde olsam denerdim yine de.

Cok sevindim adina!Umarin cözersin, ama cok yakinlsmissin sona!:) Umarim bizler de böyle uzman ve vicdanen isini düzgün yapan hekimlere rastlariz.

Buraya arada gelismeleri yazarsann cok seviniriz:)
Gecmis olsun.
IP
umutsuz
Yeni Üye
Yeni Üye

Gönderilenler: 18
Alıntı umutsuz Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 20-Ağustos-2015 Saat 19:26
açıkçası sevinsem mi üzülsem mi bilemedim.genetik olması fazlasıyla canımı sıktı.ama dediğiniz gibi bardağın dolu tarafından bakmak lazım.
"kimki" arkadaşım tavsiyelerin ve iyi dileklerin için çok teşekkür ederim.önerilerini dikkate alıcam.artık düşmanımı tanıyorum.neler yapabileceğimi araştırıp göreceğim ve tabi ki sizleri de bilgilendireceğim.
IP
mahoni
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Gönderilenler: 422
Alıntı mahoni Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 24-Ağustos-2015 Saat 22:55
Senin adına gercekten sevindim Umutsuz kardesim.Artık bir umudun var bence. Bu arada vazomotor teşhisi ni hangi hastane,dr koydu merak ettim? Sorun degilse yazarmısın buraya yada ozelime? Saglıklı gunler dilerm.
IP
Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Konuyu Yazdır Konuyu Yazdır

Forum Atla
Kapalı Foruma Yeni Konu Gönderme
Kapalı Forumdaki Konulara Cevap Yazma
Kapalı Forumda Cevapları Silme
Kapalı Forumdaki Cevapları Düzenleme
Kapalı Forumda Anket Açma
Açık Forumda Anketlerde Oy Kullanma

Buradaki yazılar, fikir, görüş ve tavsiyeler muayene ve tedavi yerine geçmez. Fikir vermek içindir.
Bu forumda yazılanlardan bir kısmı isim ve kimlik bilgileri silinerek tıbbi istatistik veya eğitim amacı ile kullanılabilir, üçüncü parti yazılarda veya internet ortamında (isimsiz olarak) yayınlanabilir.
İletişim için Tıklayınız.

Agiz kokusu hakkında herşey
Dünyada ve Türkiye'de ağız kokusuna katkılarım (Dr. Murat Aydın)

Ağız kokusu gargarası Halitosil
Dil macunu